Excellent House Praia Do Sape
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Tilbyder en swimmingpool, er Excellent House Praia Do Sape placeret 10 minutters kørsel fra Renata's Waterfall. Boligen har 3 værelser samt et fuldt udstyret køkken og 4 badeværelser.
Indkvarteringen ligger 15 minutters kørsel fra Cachoeira do Correia. Gæsterne kan nyde et måltid på restaurante Nonna II og Restaurante Peixe Com Banana II i nærheden. Du kan komme til Maranduba om få minutter i bil.
- Lufthavne
- Sao Jose Dos Campos Lufthavn114 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Grillfaciliteter
På værelset
- Klimaanlæg
- Terrasse
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Excellent House Praia Do Sape villa?
Gæster på Excellent House Praia Do Sape villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Excellent House Praia Do Sape villa?
Gennemsnitsprisen for en nat i Excellent House Praia Do Sape villa er 211$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Excellent House Praia Do Sape villa?
Gæsterne vil kunne bo i Excellent House Praia Do Sape villa med deres kæledyr.